saç kesimi

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, zerdeçal üyesi tarafından 25 Kasım 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: saç kesimi. doğru saç kesimi - ince telli saçlar - kalın ve sert saçlar - Saç Bakımı Güzelliğin vazgeçilmez öğesi saçlar[IMG] kişiden kişiye farklılık gösteriyor.... Rüyada Saç Kesimi Görmek Kafatasına Göre Saç Kesimi ...

 1. Sponsorlu Bağlantılar
  doğru saç kesimi - ince telli saçlar - kalın ve sert saçlar - Saç Bakımı  Güzelliğin vazgeçilmez öğesi saçlarsaç kesimi kişiden kişiye farklılık gösteriyor. Kimi kalın tellisaç kesimi kimi incesaç kesimi kimi kıvırcık. Saç kesiminde bu faktörleri göz ardı etmeyin.

  İnce telli saçlar
  Saçınızı omuzlarınızdan aşağıya uzatmayın; zekice kesilmiş katlarsaç kesimi saçınızı daha kalın göstererek hareket kazandırır. Yüz şeklinize uygun bir perçem de iyi bir fikirdir.

  Kalın ve sert saçlar
  En kolay saç tipisaç kesimi ama sürekli bakım ve kontrol gerektirir. Fazla kısa kesmeyinsaç kesimi yoksa çim adama benzersiniz.

  Dalgalı saçlar
  İnceden kalına doğru uzanırsaç kesimi bu yüzden kesim ve uzunluk tamamen yüz şekline bağlıdır. Ne kadar uzatırsanızsaç kesimi dalgaları o kadar azalır.

  Kıvırcık saçlar
  Bu saçların yapısı büyük çeşitlilik gösterirsaç kesimi ancak önünüzdeki seçenekler sınırlıdır. Doğal haliyle bırakınsaç kesimi iyi bakın ve örmesaç kesimi topuz gibi stil tekniklerini öğrenin ya da düz hale getirin. Bu sonuncusu kimyasal işlem gerektirdiğindensaç kesimi saçınızı sağlıklı tutmak için sürekli bakım uygulamanız gerekecek.
  Sponsorlu Bağlantılar
  25 Kasım 2009
  #1
soru sor