şarkı notaları

İsimli konu WH 'Müzik' kategorisinde, catbat üyesi tarafından 7 Kasım 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: şarkı notaları. ARKADAŞLAR BENİM ACİL OLARAK ŞARKI NOTALARINA İHTİYACIM VAR.BLOK FLÜT İÇİN OLMASI GEREKİYOR.UMARIM YETERİNCE BULUNUR. BEN BİRKAÇ ŞARKI BİLİYORUM.BU... Arkadaşlar gitar şarkı notaları arıyorum Melodika için şarkı notaları ...

1. ARKADAŞLAR BENİM ACİL OLARAK ŞARKI NOTALARINA İHTİYACIM VAR.BLOK FLÜT İÇİN OLMASI GEREKİYOR.UMARIM YETERİNCE BULUNUR. BEN BİRKAÇ ŞARKI BİLİYORUM.BU ŞARKILARIN NOTALARINI SİZİNLE PAYLAŞACAĞIM AMA SİZDENDE BEKLİYORUM.EMİNİM Kİ BENİM GİBİ NOTA ARAYAN DAHA ÇOK ARKADAŞ VARDIR. SİZE VERDİĞİM NOTA:SEKSENDÖRT / ÖLÜRÜM HASRETİNLEDo-fa-mi-re / Re-mi--re-do-do-do-do-regördün mü bak/bizden öteside varmış Do-do-re-mi-mi-sol-fa /Fa-fa-mi-mi-sol-fa-mi-reyaşananların hepsi /meğer birer yalanmışşş Re-mi-fa-fa-mi-fa-mi-fa-mi/Mi-fa-mi-re-re-re-mi-re-dokaderimde bu da mı vardı /sevdiğimi başkalarıyla Do-re-mi-mi-re-mi-mi-fa-re-do-re-re-migöreceksem eğer kör olsun bu gözler Mi-mi-fa-mi-re-do-re-dogörmeyeyim bir daha La-sol-fa-sol/ Sol-sol-sol-sol-fayaaaarrrrrr.../ellerin nerdee Fa-sol-fa-mi-re-mi-mi-re-sol-miya benide götür ya da gitme Re-mi-fa-fa-fa-mi-fa-sol-mi-re-mi-fabilirsin sensiz ben hiç yaşayamam ki Re-re-re-re-do-do-re-doÖLÜRÜM HASRETİNLEEEE UMARIM İŞİNİZE YARAR.BENDE BEKLİYORUM.
    7 Kasım 2008
  2. yok ki benim mesacım
    7 Kasım 2008
  3. teşekkürler...
    10 Kasım 2008
  4. paylasım için saol
    6 Aralık 2008
  5. teşekkürler
    paylaşım için.
    21 Aralık 2008
  6. saolda ince doğmu yoksa kalın doğmu
    4 Mart 2009
  7. güzeldi tskler.............
    5 Mart 2009
  8. bakın bu samanyolunun
    do re do si do si do la si la si sol-sol la sol fa mi-do re do si sol la si-la si la sol fa-si do la sol fa sol mi
    21 Nisan 2009
  9. Paylaşım için sağol :)
    21 Nisan 2009
  10. paylaşım için saol...;)
    12 Haziran 2009
  11. arkadaşlar , arkadaş şarkısının notaları varsa yardımcı olurmusunuz lütfen xD
    21 Haziran 2009
  12. çok teşekür ederim en sevdiğim şarkının notaları

senden başka
    la.do.si.do/la.do.si.do/la.do.si.do/re.do.si.la//#sol.si.la.si/#sol.si.la.si/sol.si.re.fa/mi.re.do.si/la/
    mi.mi.mi.mi./re.re.do.re/mi.mi/mi.re.mi/fa.mi/re.sol.fa.mi/mi/mi

buruk acı
    sol.fa.mi/sol.fa.mi/sol/sol/sol.la.si/do.la.do/si/si/la.si.do/re.do.si/la/la/re.re.do/si.do.la/sol/sol/
    fa.la/la.fa/la.fa/la/sol.la.si/si.do.la/sol/soldo.si.la/sol.fa.sol/si/si/mi.fa.sol/sol.la.fa/mi/mi
    çAYIR ÇİMEN GEZE GEZE
    la_sol_la_si_do_re_do_si do_re_do_si_do_re_do_si
    la_sol_la_si_do_re_do_si_do_do_do_do
    do_re_re_re_re_do_mi_re
    do_do_do_do_do_si_re_do
    si_si_si_si_si_la_do_si_la_mi_mi_re_re_do_re
    do_re_re_re_re_do_mi_re_do_do_do_do_do_si_re_Do
    si_si_si_si_si_la_do_si_la_mi_mi_re_re_do_re
    do_re_re_re_re_do_mi_re_do_do_do_do_do_si_re_do
    si_si_si_si_si_la_do_si_la_la_la_la_la
    29 Kasım 2010
  13. neşeye sağlık