Sekine Duasının Fazileti: Sekine Duasının...

İsimli konu WH 'Dualar' kategorisinde, yar_mevlana üyesi tarafından 16 Ocak 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Sekine Duasının Fazileti: Sekine Duasının.... Bu konu Sekine Duasının Fazileti hakkında özet bilgiler içerir. İşinize yarayacağınızı düşünüyorum. İyi okumalar :) Sekine Duasının Fazileti vs... [IMG]... Ferec Duasının Fazileti - Ferec Duası La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil Azim duasının Fazileti ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Bu konu Sekine Duasının Fazileti hakkında özet bilgiler içerir. İşinize yarayacağınızı düşünüyorum. İyi okumalar Sekine Duasının Fazileti:  Sekine Duasının...

Sekine Duasının Fazileti vs...

Sekine Duasının Fazileti:  Sekine Duasının...

Sekine Duasının Fazileti

Sekine Duasının Fazileti
    Aslı vahiye dayanan yüksek, sırlı, tılsımlı, feyizli ve kuvvetli dualardan birisi sekinedirSekine Duasının Fazileti:  Sekine Duasının... Hazret-i Cebrail Aleyhisselâm Peygamber Efendimizin (asm) huzurunda bir sayfa indiriyorSekine Duasının Fazileti:  Sekine Duasının... Allah’ın altı ismi yazılı bulunan bu esrarlı ve tılsımlı duâ sayfası, Hazret-i Ali’ye (ra) tebliğ ediliyorSekine Duasının Fazileti:  Sekine Duasının... Hazret-i Ali (ra), bu hâdiseyi şöyle anlatıyor: “Ben Cebrail’i gökkuşağı gibi semayı kuşatmış olarak gördümSekine Duasının Fazileti:  Sekine Duasının... Sesini işittimSekine Duasının Fazileti:  Sekine Duasının... Sayfayı ondan aldımSekine Duasının Fazileti:  Sekine Duasının... Sayfada Allah’ın Ferd, Hayy, Kayyum, Hakem, Adl ve Kuddûs isimlerini yazılı buldumSekine Duasının Fazileti:  Sekine Duasının...”1

Sekine ile bildirilen ve Allah’ın Ferd, Hayy, Kayyum, Hakem, Adl ve Kuddûs isimlerinden ibaret olan bu altı ismi, Hazret-i Ali (ra) için ism-i azamdırSekine Duasının Fazileti:  Sekine Duasının... Bu isimlerden Hakem ve Adl isimleri İmam-ı Azam için ism-i azamdırSekine Duasının Fazileti:  Sekine Duasının... Hayy ismi, Abdülkadir-i Geylânî için ism-i azamdırSekine Duasının Fazileti:  Sekine Duasının... Kayyum ismi, İmam-ı Rabbânî için ism-i azamdırSekine Duasının Fazileti:  Sekine Duasının...2 Kezâ bu isimlerin tamamının asrımızda bir meyvesi zuhur etmiştir: Risâle-i NûrSekine Duasının Fazileti:  Sekine Duasının...3
    Sponsorlu Bağlantılar
    16 Ocak 2013
soru sor