Selam millet Cep IME lerini kıralım ne dersiniz

İsimli konu WH 'Cep Telefonları Genel Yardım ve Paylaşım' kategorisinde, zeet06 üyesi tarafından 31 Mayıs 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Selam millet Cep IME lerini kıralım ne dersiniz. Selam ben Zeet, Web hattı demiş ki konuşacak kelime mi bilmiyorsun:muahaha: ; ben de yazayım dedim. Valla konuşulacak çok şey var ama laf kalabalığı... Selam millet Selam Millet... ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Selam ben Zeet,
    Web hattı demiş ki konuşacak kelime mi bilmiyorsunSelam millet Cep IME lerini kıralım ne dersiniz ; ben de yazayım dedim. Valla konuşulacak çok şey var ama laf kalabalığı yapmış olmak için konuşmakta abes olur.

Şu cep telefonu kilidini kırma konuları ilgimi çekmiştir ama maalesef resimlerden başka bir şey yok
    Elimiz boş gelmeyelim dedim ve bir imei kırma programı ekliyorum.

Kullanımı şöyle:
    Kullanimi kisaca= Cep telefunumuzun ekranına *#06# basarak imei numarasini ögrenelim
    Programı yükleyelim. Programda ilk olarak yukaridaki yere markayi secelim,onun altina modeli
    secelim,onun altindaki bolume ime numarasini girelim,onun altindaki yere
    ulkemizi secelim, onun altindaki yerede tel kilitli olduğu karti secelim
    ve calculate basalim ikon sifreleri (telefonda çalışmayan karti takıp ta )
    bu sifreleri girdimizde sim acik olacak ve her kart olur hale gelecektir ve
    kısa zamandada istiyenlere cok guzel kapsamli telden simkilidi açacak..
    Artık telefonculara milyonlarca para vermenize lüzum kalmamış oldu

Edit: Bu tip paylaşımlar yasaktır. Link silinmiştir.
    Sponsorlu Bağlantılar
    31 Mayıs 2008
  2. selam hoşgeldin ama konu yanlış yere açılmış cep telefonları bölümü vardı :)
    31 Mayıs 2008
  3. aяaмıza hσşqєLdiη...;)
    24 Haziran 2008
  4. saolun arkadaşlar ya benim sorunum tel kayıt dışı karatılacak ime sini kırmayı bilenlerden yardım bekliyorum
    8 Temmuz 2008
  5. hoşgeldiniz.bu konuyla ilgili yardımcı olamayacağım malesef
    8 Temmuz 2008
  6. hoşşşş geldınnnn,,,
    8 Temmuz 2008
  7. hoşgeldin ama konu yanlış yerde formu araştır
    8 Temmuz 2008
  8. Merhaba,WEBHATTI'na hoşgeldin.
    8 Temmuz 2008
  9. teşekkürler
    14 Eylül 2008
  10. Hoş geldiniz :)
    15 Eylül 2008
  11. hoşgeldin...
    18 Eylül 2008
  12. imei kırıcı yı indirdim ama benim tel.lerin modeli yok(6300-n73music)orda,programın biraz daha yeni sürümünü koyarsan sevinirim
    18 Eylül 2008
  13. bu şimdi program imei atma programımı oluyor ben hiç birşey anlamadım açıklarsdanız sevinirim
    30 Eylül 2008
  14. slm. işlerin yoğunluğu nedeniyle yazamadım ama artık burdayım.
    15 Kasım 2008
  15. hoşgeldiinnnn
    15 Kasım 2008
  16. slm. millet verdiğiniz proğramlarda virüs var biraz itina gösterseniz memnun olurum.
    15 Kasım 2008
  17. saaaağğuuuuuuuuuuuuullllllllll yaaaaaaaaa cep mail kırmak için yönlendirdiğiniz sayfa cda virüs var bir daha buuuuuuuuuuuuu webhaatına girmemememmememmmmmmmm girenlerede tavsşye etttttmiyorum çıkın
    19 Kasım 2008
  18. merhaba arkadaslar.anycool markalı telefonumun ime-1 kapandı nasıl acabilirim.Crux Unlocker v5.00 ile yapılabilir mi ,nasıl yapabilirim.yardımcı olurmusunuz.tesekkurler
    6 Aralık 2008
  19. ii derim de nasıl olacak yardım edecek birisi varmı
    27 Aralık 2008
  20. arkadşım ben bu pro yu yükledimde yüklemdim gibi oldu nasıl olcak bu iş
    10 Ocak 2009
soru sor