sevgiliye yazılmış bir mektup

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, Anti_pkk üyesi tarafından 13 Ekim 2006 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: sevgiliye yazılmış bir mektup. <span style="font-family:Arial">bu mektubu kendım yazdım arkadaşlar senden bahsediyorum düşlerime ...kabul etmek istemiyolar seni sebebini bildikleri... "Sevgiliye Mektup" > Sevgiliye Mektup ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    <span style="font-family:Arial">bu mektubu kendım yazdım arkadaşlar

senden bahsediyorum düşlerime ...kabul etmek istemiyolar seni
    sebebini bildikleri için seni aralarına almak istemiyolar..
    sebebi nemi???
    eger seni düşlerime alırlarsa herşeyin sen üzerine kurulacıgını biliyolar bu yüzden kabul etmiyolar

platonik bir sevda bu benimki sen asla ögrenemiceksin yüregimdekileri
    senin bir gülüşün her an umutmuşcasına kıpırdıyor yüregimde...
    keşke bilsen senin için çarpan yüregimi ,keşke bilsen senin adın olmadan alamayacagım nefesi...

keşke....keşke keşkeler iyikiler olsada senle gecen o güzel zamanı hiç unutmasam

işte sen varsın yine gözlerimin önünde...sensizlik yine başladı canımı acıtmaya...
    yanımda oldugunu bilmeden yine sen varsın yanımda. YÜREGİMİ YAKANDA BU ZATEN SEN OLMADAN SENİ YAŞAMAK...

işte sen işte hayaller... sevgiliye yazılmış bir mektup sevgiliye yazılmış bir mektup
    Sponsorlu Bağlantılar
    13 Ekim 2006
  2. :agla:
    13 Ekim 2006
  3. :agla: :agla:
    13 Ekim 2006
  4. :agla: :agla: :agla: TEŞEKÜR CEVAPLARINIZ İÇİN :uzgun:
    14 Ekim 2006
  5. karşılıksız aşk zor :uzgun:
    15 Eylül 2008
  6. bencede zorr
    15 Eylül 2008
  7. :(:(:(:(:(:(:(:(
    15 Eylül 2008
  8. paylaşım için teşekkürler
    24 Eylül 2008
  9. harbıden karsılıksız sevmek cokk zorr ınsanın her gozunun onune geldıkce ıcını acıotıor sureklı sorular donuor aklından ondan nefret etöek ıstıorsun gozlerı gelr dırek aklına vee onu sevdıgını dusunursun genee oturur aglarsın ama gerı gelmez hıcc gelmıcenı bıle bılee gendde onu seversın:agla::agla::agla:
    9 Temmuz 2009
soru sor