silinen dosyaları %100 kurtarma

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, Kyren üyesi tarafından 25 Aralık 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: silinen dosyaları %100 kurtarma. [IMG] [IMG] Tanıtım EasyRecovery uzun zamandır hizmet veren bir veri kurtarma programıdır. Bu programın amacı; Geri Dönüşüm Kutusu'ndan silinmiş... Format veya Fdiskten Sonra Silinen Dosyaları Kurtarma Format tan Sonra Silinen Dosyaları Kurtarma ...

1. Sponsorlu Bağlantılar

Tanıtım
    EasyRecovery uzun zamandır hizmet veren bir veri kurtarma programıdır. Bu programın amacı; Geri Dönüşüm Kutusu'ndan silinmiş dosyaları bulup onları kurtarmaktır.

Örneğin, size lazım olmayacağını düşündüğünüz bir dosyayı Geri Dönüşüm Kutusu'na gönderdiniz. Ama sonradan bu dosyaya acilen ihtiyacınız oldu. İşte böyle durumlarda EasyRecovery devreye giriyor ve dosyalarınızı kurtarıyor.

Program, dosyaları kurtarmak için ilk olarak sürücülerde tarama yapıyor ve bulduğu dosyaları farklı farklı bölümlere ayırıyor. Bu bölümlerin herhangi birinde de sildiğiniz dosya ve dosyaları bulabiliyorsunuz

Evet, Arkadaşlar yanlışlıkla 250 Gb HDD mi aynı eski haliyle kurtaran programı sizinle paylaşmak istedim. HDD mi formatladığımda çok yıkılmıştım ama şu programı deneyim dedim. Ve ½ taratmayla beni kurtardı ve şu an çok mutluyum. İnşallah faydalı olur dosyalarım silindi diye hiç üzülmeyi artık. Diğer piyasada bulunan programlar hikâye fasa fiso en iyi en sağlam program bunu ben gördüm ve yaşadım. Saygılarımla

EasyRecovery Professional 6.2 programını bilgisayarına indir
    Linkler güncellenmiştir
    Sponsorlu Bağlantılar
    25 Aralık 2007
  2. Ben Bİkere İndİrdİm İkİ Saat Sonra Bİlgİsayari AÇtim Neden Mİ Bİlgİsayara Kendİ Format Atti
    29 Aralık 2007
  3. benim bilgisayara da format atmış götürdüğüm yer. bütün bilgilerim silindi. bir proğramla geri yükledim ama word dosyalarının hemen hepsi açılmıyor. bu konuda ne yapabiliriz? siz de böyle bi problem olmadı mı?
    30 Aralık 2007
  4. teşekkürler
    30 Aralık 2007
  5. arkadaşlar size bir sorum olucak normal dosyaları geri yükleme yapmıyormu bu program sadece windows işletim sisteminimi yapıyor onu açıklayabilirseniz acil sevinirim
    20 Mart 2008
  6. paylaşım için sağol
    23 Mart 2008
  7. sağolun arkadaşlar ben bu programı kullandım gizli dosyaları bile kurtardım nerdeyse 60 gb hard diskin %99 kurtuldu
    24 Mart 2008
  8. yardım!! ben programı kurdum iyi bir şekilde fakat "format recevory" de hiç kullanmadığım D diski çıkıyo sadece oysa ben c ye forma tattım ve sildim sadece ve burdaki bazı dosyaları kurtarmak istiyorum. C diskini nasıl alıyoruz buraya yardımlarınızı bekliiyorum. teşekkürler.

C diskide geldi sabah açtığımda pc mi. ama iki kez tarama yapmama rağmen hi çbir eski dosyaya rastlamadım. sadece son durumdaki dosyalar var gibi. e o zamanda programın bir anlamı kalmıyor. şunu, madem açıyorsunuz konuyu etraflıca bir anlatın kardeşim ya. örneğin ben 1.5 yılda iki kez format attım pc me. birazda acemi olduğumdan bazı gerekli şeyleri yedeğe falanda almadım. (yani yedeğe almayıda yeni öğrendim bu formumuz sayesinde) güzelim bazı şeyler gitti sildim yani. yani bunları geri getirebiliyormuyuz formatta sildikten sonra? yoksa sadece geri dönüşüm kutusundan silinenlermi geri geliyor(hoş taramamda onlarada pek rastlamadım ya) yada benmi becermedim? bir yardım geri getirebilen kardeşlerim lütfen..
    24 Mart 2008
  9. kardeşim lütfen yardım edin
    29 Mart 2008
  10. tamam güzel arkadaşlar. aynen anlatıldığı şekilde yapıyoruz ama tarama sayısı ne kadar çok olursa lostfile (kaybolan dosyalar demek sanırım bu ingilizcem pek iy ideğilde:)) o kadar çoğalıyor ve gitgide bulunuyor dosyalar. çok teşekkürler.. yani iş çok taramada..
    29 Mart 2008
  11. slm arkadaşlar ben yeniyim burda. Yanlız bu programın download linki yok burada gerçektenmi yok benmi göremiyorum. Ayrıca benim kullandığım programlarda silinmiş dosyaları buluyor fakat kaydedemiyorum.
    3 Nisan 2008
  12. bu dosyayı nerden download edecem yaa linki nerde bende hiç birşey görünmüyoo acıl lazımm ayhancauysal@hotmail.com adresine linki gönderirseniz cok sevinirim arkadaşalrr cok lazımm.....

ayhancanuysal@hotmail.com bu adrese gödnerin arkadaşalr yanlış yazmışım adresimi :)
    11 Nisan 2008
  13. teşekkürler :)
    2 Mayıs 2008
  14. saol bi deniyelim
    22 Haziran 2008
  15. paylaşım için sağol kardeş
    26 Haziran 2008
  16. teşekkürler
    16 Temmuz 2008
  17. teşekkürler
    3 Ağustos 2008
  18. bi deneyelim bakalım
    4 Ağustos 2008
  19. tesekkurler...
    4 Ağustos 2008
  20. selam canlar ben kevser silinen resimlerimi kurtarmak için burdayım dahası biricik torunumun bana yardımcı olmanızı istiyorummmmmmm :(((
    13 Ağustos 2008
soru sor