Sivilce Maskesi Tarifi

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, "...Gripin..." üyesi tarafından 21 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Sivilce Maskesi Tarifi. Özellikle ergenlik döneminde sivilceler sık çıkmaya başlarlar.Ergenlik döneminde tam kendine güvenin gelmesiyle beraber sivilcelerle boğuşmaya... Akne Ve Sivilce Maskesi Sivilce Maskesi ...

 1. Sponsorlu Bağlantılar
  Özellikle ergenlik döneminde sivilceler sık çıkmaya başlarlar.Ergenlik döneminde tam kendine güvenin gelmesiyle beraber sivilcelerle boğuşmaya başlıyoruz.Birde üstüne siyah noktalar çıktıysa o zor dönem olan ergenlik dönemi bir kabusa dönüşüyor. Şems Aslan’nın doğal bitkilerle yapılan sivilce ve siyah noktalar için olan doğal maske tarifini veriyoruz.

  SİVİLCE MASKESİ:

  Sivilceleriniz ,ancak sıkılarak yok oluyorsa, Sivilcenin dağılıp çoğalmaması için bunun da bir püf noktası var. Öncelikle bir miktar suyun içine 1 tatlı kaşığı kuru nane koyun ve kaynatın. Kaynadıktan sonra kısık ateşe alın ve başınıza bir havlu kapatarak yüzünüzü bu suyun buharında birkaç dakika tutun. Sonra gül suyu ile cildinizi dezenfekte edin. Ellerinizi de kolonya ile dezenfekte ettikten sonra gazlı bezi elinize alın ve sivilceleri yavaşça sıkın. Sıktıktan sonra ,cildinizi tekrar gül suyu ile dezenfekte edin ve bir miktar beyaz kil ile ,yeteri kadar gül suyunu karıştırıp bir maske hazırlayın , sıktığınız sivilcelerin üzerine bu maskeyi bie kaç saat cildinizde tutun ve su ile durulayın. Akşamdan yaypıp sabaha kadar da bekletebilirsiniz.
  Sponsorlu Bağlantılar
  21 Nisan 2011
  #1
 2. evde hazırlanan ve etkili olduğu söylenen bir çok kürler pek işe yaramıyor nedeni bu karışımların etkili olması için gerekli işlemler ve hazırma teknikleri kendi kendinize yapabileceğiniz kadar basit değil.

  Piyasada Ucuza Bulabileceğiz Ürünlerden Hzırlanan Sivilce Maskesi Tarifi

  Verceğimiz tarif iki ürünün birlikte kullanımıyla oluşuyor ve Piyasada Herbal Mix Cilt Maskesi olarak Geçiyor son günlerin en çok satılan ve kullanınan kürü.Bir çok marka ve satış yapam yerler paket halinde yada tek tek sunuyor herhangi bir markanın paketini istediğiniz yerden alabilirsiniz

  1-Herbal Mix Salyangoz Kremi
  2-Herbal Pembe Maske

  Hem pembe maske hemde salyangoz kremi üreticilerinin tamamı tarafından iki tip üretilir siz etkiyi görebilmeniz için herbal olanları alınız normaller bunlar kadar işe yaramıyor.

  Sivilce Maskeleri Kullanımı

  1-Sabah ve Öğlen Olmak Üzere Herbal Salyangoz Kremini Temiz cilt yüzeyine ince bir tabaka biçiminde salvolin salyangoz kremini sürün ve kremi cildiniz emene kadar masaj yaparak kremi cildinize uygulayın.

  2-Gece Yatmadan Önce Herbal Pembe Maskeyi Uygulama yapılmadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız. Maskeyi tüm yüzünüze (tercihen boyun bölgesinde de kullanılabilir) yoğun bir şekilde sürünüz. 30-40 dakika kadar yüzünüzde bekletip tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra kalıp halinde yüzünüzden çıkarın
  21 Haziran 2011
  #2
soru sor