Sizce Gerçekten Büyük Aşklar Kavgayla Mı Başlar?

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, heLL song üyesi tarafından 29 Temmuz 2006 tarihinde yazılmıştır.

1. Sponsorlu Bağlantılar
    boşverin aşk nasıl başlayacağını bilir Sizce Gerçekten Büyük Aşklar Kavgayla Mı Başlar?
    Sponsorlu Bağlantılar
    31 Temmuz 2006
  2. bencede :gulumse:
    31 Temmuz 2006
  3. walla demı ama ne kawgası ne durgunu baslıo bı turlu yawsss :bebe:
    1 Ağustos 2006
  4. bence başlaya bilir :gulumse:
    1 Ağustos 2006
  5. peki abi başlasın artık :bravo:

:deli:
    1 Ağustos 2006
  6. :agla: ama yokk kıı o yuzden baslamıoo
    1 Ağustos 2006
  7. benimde yokk. ama sanal yani hayali aşk yaşıyoruz. :hehehe:

sahici değil yanii seda. :bye:

1 Ağustos 2006
  8. yokk ben bı kere denedm oda olmuo onuda boswerdm bos bos yasıom sımdık :muha: :muha:
    1 Ağustos 2006
  9. bende boş yaşıyom. bende yalnızım. :agla:

napalım. :uzgun: bizde beraber boş boş takılırız. :sırıt:

1 Ağustos 2006
  10. olar olar benı bozmaz :bebe: :muha:
    1 Ağustos 2006
  11. beraber sanal discoya gidelimmi? :hehehe: bu akşam :dans:
    1 Ağustos 2006
  12. walla benimki öle başladı gibi bişey
    7 Ağustos 2006
  13. :tamam: :tamam: :tamam:
    7 Ağustos 2006
  14. evet bencede nefretle başlar çünkü ben sefgilimle tanıştım ilk anda o bana küfürleri saymıştı ama bildiğiniz gibid eğila caipp..sonra 06.06.06 günü sevgili olduk
    30 Eylül 2006
  15. [ı]büyük aşkların kawgayla başlamasına gerekyokki illa
    19 Eylül 2008
  16. AMA ŞUNUDA İTİRAF EDİM TABİKİ BÜYÜK AŞKLAR NEFRETLEDE BAŞLIYA BİLİR
    MESALA BENİM ÇIKMA TEKLİFİ ETTİĞİM KIZ KABUL ETMEDİ HATTA BANA GICIK OLDUĞUNU SÖLYÜYORDU BEN ONU PEŞİNDEN ÇOK KOŞTUM O TINLAMADI BEN PEŞİNİ BRAKTIKTAN SNRADA O BENİM PEŞİME DÜŞTÜ AMA BENDE ŞİMDİ ONU TINLAMIYORUM:D:deli:
    ŞUNUDA SÖLEMEDENGEÇEMİCEMOWEYA BEN İNAT ETMESEYDİK BÜYÜK BİRAŞK YAŞANICAKTI BEN BUNA EMİNİMM
    19 Eylül 2008
  17. Ben şuanda aşık mıyım ama benimle sürekli kavga eeden birisi var biz biraz daha yaklaşsak sevgii oluruz ama bence cevabı evet büyük aşklar kavgayla başlar. Kavvgayla başlayan aşklarda kırık kalplerle sonlanır!!!!!!!!!!!!!
    14 Ocak 2011
  18. Yha çok büyük aşklar çok büyük kavgalarla başlar çünkü benimki öle oldu 6 ay boyunca birbirimizden nefret ettik (içtem doyasıya sevdik)6 ayın sonunda bn artık dayanamadım kalbim onun için çarpıyor.Ama söyleyemiyordum.Tam söyliyeceğim içimdekinin tam tersi çıkıyorudu içimden:seni seviyorum demeye çalışıyor dışarıdan :gerizekalı çekil dolabımın önünden kelimesi dökülüyordu.Bir okul çıkışı günü yağmur yağıyordu.Bir şekilde onu kandırıp dışarı çıkardım etrafta kimse yoktu.Onu karşıma aldım.Ne yapcan ki diye bağırdı bana ben kekeliyerek ama emince se-ni he-rrr düşündüğümde kalbime bir yıldız çiiizz-ddiim şimdi kaç yıldııı-zıım var biliyor musun bir göökyüzüm var.Kısacası Seni çok seviyorum dedim.Sanki kilitlenmişti uzun uzun baktı sonra sessizce ben-de dedi o an sevincimi kelimelerle anlatamıyordum.Eğildi ve bana sarıldı...Sonuç olarak disiplin cezası aldık.Nöbetçi öğretmen görmüş ama....yine de pişman deilim :D
    29 Şubat 2012
soru sor