Subay ve astsubay başvuruları başlıyor !

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Shady08 üyesi tarafından 14 Mart 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Subay ve astsubay başvuruları başlıyor !. Hava Kuvvetleri'nde sözleşmeli subay ve astsubaylık için başvuru takvimi başladı.. [IMG] Türk Hava Kuvvetleri'nde sözleşmeli subay ve astsubay olarak... Ek yerleştirme başvuruları başlıyor Astsubay başvuruları ve meslek liselilerin astsubaylık şansları ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Hava Kuvvetleri'nde sözleşmeli subay ve astsubaylık için başvuru takvimi başladı..
    Subay ve astsubay başvuruları başlıyor !
    Türk Hava Kuvvetleri'nde sözleşmeli subay ve astsubay olarak çalışmak isteyenler 20 Nisan cuma gününe kadar başvuruda bulunabilecek.

Sözleşmeli subay ve astsubay adayları başvurularını, HAVA SINIF OKULLARI VE TEKNİK EĞİTİM MERKEZİ KOMUTANLIĞI internet adresinden yapabilecek.

Sözleşmeli subay olmak isteyenlerin Haziran 2007'de ilgili fakülteleri bitirmiş olmaları gerekiyor.

Düzeltilmemiş nüfus kaydına göre 20 Nisan 2007 tarihi itibariyle lisans öğrenimi görenlerin 27, lisansüstü öğrenim tamamlayanların ise 32 yaşından büyük olmamaları isteniyor.

Halen askerlik hizmetini yapanlarda ise askerlik hizmetine başladığı tarih esas alınacak. Adaylardan başvuru tarihini geçiren ve nitelikleri uygun olmayanların müracaatlarına ise kesinlikle işlem yapılmayacak.

Sınav ve mülakat tarihleri internet adresinden bildirilecek ve adayların adreslerine çağrı mektubu gönderilmeyecek.

Sözleşmeli astsubay olmak isteyen adayların da internet sitesinde belirtilen niteliklerin yanı sıra 24 yaşından büyük olmamaları gerekiyor.
    Sponsorlu Bağlantılar
    14 Mart 2007
  2. arkadaşlar ben astsubaylıkların taban puanlarını ögrenmek istiyom bilen vbarsa yardm
    29 Temmuz 2008
  3. arkadaslar bana subaylık hakkında bir bilgi werebilirmisiniz hangi adres ten yararlanabilirim
    19 Şubat 2009
  4. ark ben astsubay sınavı ne zaman onu öğrenmek istiyorum
    14 Mart 2009
  5. astsubaylık başvuru tarihleri ne zaman acaba
    26 Mart 2009
  6. arkadaşalar burada sadece sözleşmelı subaylık tarıhlerı var bıze astsubaylık lazım

kım senın bılgısı yokmu bu konuda
    8 Nisan 2009
  7. PayLaşım için TşkLer..
    26 Nisan 2009
  8. ya nbun ne bole
    19 Temmuz 2009
  9. :muahaha::tamam::uzgun::ban:[kahretsin]yok dıyecek bır sey anlamadım gıttı zaten bu olayı
    19 Temmuz 2009
soru sor