Süper Güzel Akvaryumlar;)

İsimli konu WH 'Resim Galerisi' kategorisinde, BLACKBEUTY üyesi tarafından 15 Ağustos 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Süper Güzel Akvaryumlar;). [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] HArika Süper Güzel Resimler :D Tarz Akvaryumlar... ...

1. Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar
    15 Ağustos 2009
  2. süperler sağol..benim balıkları hatırladım şimdi:(
    15 Ağustos 2009
  3. annem çok istememe rağmen muhabbet kuşunun sonundan sonra almamıştı. :( teşekkürler XD
    15 Ağustos 2009
  4. ya 4. resim süper ötesi neler yapıolar bea (=
    15 Ağustos 2009
  5. GüZeLler... SaoL PAyLaşım için
    15 Ağustos 2009
  6. Buralardada olması ne hoş olurdu gerçekten değilmi sağol yorum için:tamam:
    15 Ağustos 2009
  7. benimde muhabbet kuşum akvaryuma düşmüştü az kalsın boğuluyordu akvaryumu hediye ettim öylece içindekilerle :)
    Annen çok üzülüyor demekki hassas bu konuda
    15 Ağustos 2009
  8. saliha,zigi teşekkürler yorumlar için..
    saliha balıklar çok dayanıklı olmuyor o kadar çok balığım öldüki akvaryumdan vazgeçtim bende sukamlumbağası aldım uzunca bir zaman baktım şimdi kedilerim ve kuşumla geçinip gidiyoruz:)
    15 Ağustos 2009
  9. ewt benimkilerde hep ölüyolar şimdi hiç kalmadı.. kuşumda öldüartık karar verdim bende kaplumbağa alcam:)
    16 Ağustos 2009
  10. çk hoşlar ama bnmkiler sularını musluktan doldurup direk içine atnca soka grp ölmüş öldkten 1 yıl sora örenmştm:(
    bnm yüzmdn :ağla:
    16 Ağustos 2009
  11. üzme kendini olmuşla ölmüşe çare yok can tabi ölen inceliğine saygı duyuyorum ama yıpratma kendini öğrenmiş oldun bundan sonra balık beslemek isteyenlerede bilgi verirsin onlarda aynı yanlışı yapmasınlar diye.:uzgun:
    16 Ağustos 2009
soru sor