Tipeez Para Hilesi :)

İsimli konu WH 'Oyun Hileleri' kategorisinde, mericakl üyesi tarafından 28 Ocak 2012 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Tipeez Para Hilesi :). Merhaba arkadaşlar. Size Tipeez para hilesini öğreteceğim. Şimdi Cheat Engine'nin herhangi bir sürümünü indirip kuruyoruz. Kurduktan sonra, masaüstüne... knıght para kasma hilesi Metin 2 para hilesi? ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Merhaba arkadaşlar. Size Tipeez para hilesini öğreteceğim. Şimdi Cheat Engine'nin herhangi bir sürümünü indirip kuruyoruz. Kurduktan sonra, masaüstüne simgesi gelmiştir. Mozilla'dan (Özellikle Mozilla olmalı) Tipeez'i açıp üye değilsek üye oluyoruz ve sonra bizi giydirme, alışveriş yeri gelecek. Hiç birşey yapmayın. Cheat Engine'yi açın ve bilgisayar simgesinden plugin container'i seçin. Sonrasında ise ; Orada kaç para var hatırlamıyorum Tipeez Para Hilesi :) O paranızı kutuya yazın. Aratın. Tümünü seçip aşağı atın. Sonra (Çok sonra kullandım özür dilerim Tipeez Para Hilesi :)) aşağıdakilerin tümünü seçip iki kere sayı olan yere tıklayın. Oraya 34675 gibi abidik gubidik sayılar yazın. Fazla yazmayın banlamasınlar. Sonra tamam deyin. Ve interneti açıp ordan kıyafet alma yerine girin herhangi birini alın ve paranızın çoğalışını görün. Güzelce harcayın Tipeez Para Hilesi :) Umarım iyi anlatabilmişimdir. İyi oyunlar Tipeez Para Hilesi :)
    Sponsorlu Bağlantılar
    28 Ocak 2012
  2. Sağol her yerde bunu arıyodum +rep XDXDXDXDXD
    5 Şubat 2012
  3. Denemedim ama teşekkürler.Deneyince oluyorsa +Rep'in hazır.
    10 Şubat 2012
  4. Klasik hileler
    17 Şubat 2012
  5. yani hep klasik
    21 Nisan 2012
  6. saol çok tşk
    22 Nisan 2012
  7. sana artı rep verdim
    22 Nisan 2012
  8. her materyalim hazır ancak olmuytor bunun bandicam gibi bir uygulamadan videosunu çekip koyabilirmsiniz?

SAĞOLUN :D
    22 Mayıs 2012
  9. Ya ben beceremedim . 1. kısımı yapıyorum 2. kısımda aratamıyorum :( Nasıl yapıcam bi yardım edr misiniz?
    23 Haziran 2012
  10. kardeş oyun çökyo adobe flash player yan uygulaması çkötü diyor yeniliyorsun sayfayı para gelmiyor eski paran oluyor nasıl olacak kardeş ya :(
    3 Temmuz 2012
  11. Bazen çökebilir. Firefoxtan deneyin?
    26 Temmuz 2012
  12. bence cökme ihtimali firefox daha yüksek diger internet tarayacilarini kullanmalarinda fayda var
    26 Temmuz 2012
  13. Bu tür hileleri denemeyin.Sizi siteden atabilirler ! Yada karalisteye girersiniz ve tipeezdeki evinizdeki tüm eşyalar alınabilir.
    7 Ağustos 2012
  14. Berbat işe yaramadı param boşuna gitti
    29 Ağustos 2012
  15. Teşekkür deniyorum olmazsa sölicem şipşak bebiş .............)))))))))))))
    3 Eylül 2012
  16. YA KARDES SİTE ÇKMEZ MOZİLLADAN GİRİN :D BİDE ne kadar yazarsanızokadar olur :D
    30 Mart 2014
soru sor