Tuba Büyüküstün Hayatı

İsimli konu WH 'Biyografiler - Hayat Hikayeleri' kategorisinde, burcindeniz üyesi tarafından 19 Ocak 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Tuba Büyüküstün Hayatı. [IMG] Tuba Büyüküstün Gerçek Adı : Hatice Tuba Büyüküstün Doğum Tarihi : 05 Temmuz 1982 Eğitimi : Lisans 5 Temmuz 1982 yılında İstanbul'da doğdu. Mimar... Tuba Büyüküstün tuba büyüküstün ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Tuba Büyüküstün Hayatı
    Tuba Büyüküstün
    Gerçek Adı : Hatice Tuba Büyüküstün
    Doğum Tarihi : 05 Temmuz 1982
    Eğitimi : Lisans

5 Temmuz 1982 yılında İstanbul'da doğdu.

Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol aldı. Yönetmen Tomris Giritlioğlu ile tanıştıktan sonra oyunculuğa başladı. Sultan Makamı adlı dizinin son dört bölümünde rol aldı.

2004 yılında Çağan Irmak'ın yönettiği Çemberimde Gül Oya adlı dizideki Zarife rolüyle büyük çıkış yakaladı. Aynı yıl Cemal Şan'ın yönettiği Gülizar adlı televizyon filminde Şevket Çoruh ve Yetkin Dikinciler'le başrolü paylaştı.

Ayrıca yine Çağan Irmak'ın filmi Babam ve Oğlum da oynadı. Aydın Bulut'un yönettiği Ihlamurlar Altında adlı dizide Bülent İnal, Sinan Tuzcu ile başrolü paylaştı.

Asi (2007 - Dizi Film) Asi
    Sınav (2006 - Sinema Filmi) Zeynep
    Aşk Yolu (2006 - TV Filmi) Deniz
    Babam ve Oğlum (2005 - Sinema Filmi)
    Ihlamurlar Altında (2006 - Dizi Film) Filiz
    Çemberimde Gül Oya (2004 - Dizi Film) Zarife
    Gülizar (2004 - TV Filmi) Gülizar
    Sultan Makamı (2004 - Dizi Film) Nesrin
    Asi (2007-Dizi Film) Asiye
    Sponsorlu Bağlantılar
    19 Ocak 2009
  2. [​IMG]

19 Ocak 2009
  3. bu kadını pek sevmıorum ama ugrasmıssın TesekkurLer
    10 Şubat 2009
  4. bu kız sevilmesmi bea
    24 Nisan 2009
  5. ben tuba büyüküstünü çok seviyorum çok beğeniyorum. kimseyle evlenmesin. ona kimseyi yakıştıramıyorum.
    17 Temmuz 2010
  6. Cok güzelsin...allah nazardan saklasın seni cok begeniyorum seni.....
    29 Ekim 2010
  7. bence beren saat bundan daha güzell ama olsun yani buda idare eder:)
    3 Aralık 2010
  8. ellerine sağlkk ama benn tuba büyüküstünü çokk sewiormm çokk gzll sewmeyenler kıskanmasnn gzl olduu içinn tubanın ne bir estetiği var ne bişeyi pırıl pırıl cildne zarr gelmesn die makyaj bile sürmüyoo yanii tuba büyüküstünn favormsnn senii çokk sewirmmmm....:)
    23 Ocak 2011
  9. bnce tuba buyukustun,ü kıskandıgınız icin cok fazla konuşmaya gerek yok kadını estetıgı valan yoksadece onun kendi hali ve hicbirzamanda beren saat ondan guzel demeyın ikiside ayrı ayrı dunya guzelleri ......
    28 Şubat 2011
  10. beren saat tuba büyüküstünün yanında durmaya bile layık değil tuba büyüküstünde benim gibi çok güzel
    4 Mart 2011
  11. bence tuba büyüküstün herkesten çok güzel onu çok ama çok seviyorum ve oynadığı flimdede geri başlamasını çok ama çok istiyorum ya ne olur geri başlasın tuba büyüküstüne yalvarıyorum ve de yönetmenede sesleniyorum
    25 Haziran 2011
  12. Çok şekeyyyyyy
    16 Mart 2012
  13. dün gördüm tuba büyüküstünü ALLAH nazarlardan saklasın gördum soka ugradım hep takıp edıyodum cok begenıyodum kendisii ablam ve dizilerini kacırmadk gercekten cok güzel birisi bide gördüğümde 2 cocugu vardı ALLAH bagışlasın analı babalı büyütsün her zman mutlu olsun dilerim ALLAHtan onu gördugumda anda bi heyecan elim ayagıma dolaştı peşinden baka kaldım nazar değmesin MAŞALLAH..
    27 Mart 2012
soru sor