Windows 7de Boot ve Açılış Resmini ve Ayarları Değiştirme (Nasıl Yapılır)

İsimli konu WH 'İşletim Sistemleri' kategorisinde, doganay1965 üyesi tarafından 5 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Windows 7de Boot ve Açılış Resmini ve Ayarları Değiştirme (Nasıl Yapılır). Merhaba Arkadaşlar… Kendinizeözel bir Windows 7 nasıl hazırlanır? Birçok sitede bununla ilgili doyurucu biranlatım bulamadım. Böyle bir çalışma yaptım... windows açılış müziği değiştirme Windows 7 Yardım ve Nasıl Yapılır ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Merhaba Arkadaşlar…

Kendinizeözel bir Windows 7 nasıl hazırlanır? Birçok sitede bununla ilgili doyurucu biranlatım bulamadım.
    Böyle bir çalışma yaptım ve herkes bu bilgiye ulaşsın istedim.

Windows7’de Kurulum-Açılış Ekranı Resmini ve Ayarları Değiştirme (Nasıl Yapılır)

Kurulum Ekranı

Açılış Ekranı
    Yukarıda gördüğünüz Kurulum ve Açılış Ekranları Windows 7içerisine entegre edilmiştir.
    Ayrıca; Windows 7'yi kurduğunuzda masa üstüne gelmeyen Masaüstüikonlarını aramanıza da gerek kalmayacak.

Başlat'a Çalıştır kısa yolunu ekleyecek, backgorund(arka plan)resimleri ekleyecek, isterseniz
    müzik ekleyecek ve daha bir çok özelliği aktif hale getirebileceksiniz.
    Bütün bunları RT Seven Lite x32 ve x64 Uygulama programı ile yapıyor ve
    Kurulum Ekranını da kendimiz manuel olarak değiştiriyoruz.

Kısaca kendinize özel bir Windows 7 hazırlayabilmeniz için gerekli herşey aşağıdaki linklerde mevcuttur.
    (resimli - görsel anlatım ve yukarıdaki örnek çalışmanın dosyaları,gerekli programlar, resimler)
    https://rapidshare.com/files/3193436545/Hazırlık_Dosyası.part1.rar200mb
    https://rapidshare.com/files/4165815647/Hazırlık_Dosyası.part2.rar165mb

Bu iki linkten dosyaları bilgisayarınıza indirip açın ve önceWindows 7 Entegrasyonu için Hazırlık dosyası'nı okuyun.
    Gerekli hazırlıklarınızı yaptıktan sonra ;
    Daha sonra
    Windows 7Kurulum Ekranı ve Ayarları Değiştirme (Resimli Anlatım)word dosyasını okuyun.
    Çok geniş ve sanıyorum ki herkesin anlayabileceği bir anlatım oldu.
    Benim başarabildiğim bu işlemleri sizde başarabilirsiniz.
    Teşekkürü unutmayın sevgili arkadaşlarve içinizden Allah bu kardeşimizden razı olsun deyin yeter.
    Allah'a emanet olun.
    Sponsorlu Bağlantılar
    5 Mart 2012
  2. Allah Razı olsun Kardeş Güzel Paylaşım
    10 Nisan 2012
  3. Kardeş 1. Partı tekrar yuklermisin %99.99 a gelince hata veriyor 'İDM' ile indiriyorum ondan kaynaklı olabilir mi?
    2. Partı indirdim sorun yok ...

Emeğine Sağlık
    15 Nisan 2012
  4. paylaşımın için teşekkürederim sadece birşei sormak isteri windows-7 değilde XP-için de olurmuacaba saygılarımla
    23 Nisan 2012
soru sor