Zübeyde Hanım İlköğretim Bölge Okulu Güce Giresun

İsimli konu WH 'İllerimiz' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 10 Mart 2011 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Zübeyde Hanım İlköğretim Bölge Okulu Güce Giresun. Zübeyde Hanım Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Giresun Güce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen... Kuluncak İlköğretim Okulu Güce Giresun İlit İlköğretim Okulu Güce Giresun ...

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Zübeyde Hanım Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Giresun Güce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Zübeyde Hanım Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Zübeyde Hanım Yatılı İlköğretim Bölge Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Zübeyde Hanım Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Zübeyde Hanım Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
    Adı: ZÜBEYDE HANIM YATILI İLKÖĞRETİM BÖLGE OKULU
    Adresi: MERKEZ MAH.GÜCE GİRESUN
    Telefon Numarası: 4544516862
    Sponsorlu Bağlantılar
    10 Mart 2011
soru sor